Ігрова підготовка до школи


МультиСенсорія запрошує дітей від 4 до 5 років на заняття по підготовці до школи.
Заняття в нашому просторі проводяться для дітей даної вікової категорії в ігровій формі.

Тривалість заняття – 1 година.
Заняття 2 рази на тиждень.
Чому гра важлива для дитини у підготовці до школи?
Гра для дитини - це не тільки задоволення або радість, це світ, в якому вона живе, вчиться будувати взаємовідносини з іншими людьми.

З допомогою гри можна розвивати пам'ять, увагу, уяву, мислення - психічні функціі, необхідні для успішного навчання в школі та благополучної адаптації в новому дитячому колективі.
Дошкільний вік - це час, коли розвиваються мотивація, бажання щось робити, виражати себе, щось творити. Все це відбувається у власній активності дитини - у грі, малюванні, конструюванні, танцях, музиці, співах.
У грі ефективніше, ніж в інших видах діяльності, розвиваються всі психічні процеси.
Ігрова форма організації занять допомагає дітям легко включитися в пізнавальну діяльність, сприяє багатосторонньому розкриттю особистості, розвиває її здібності, згуртовує дітей на основі спільного інтересу.
Саме у грі проявляються різні сторони особистості дитини, задовольняються інтелектуальні та емоційні потреби, формується характер. Щоб ви не робили та до чого б не прагнули, пірніть у світ дитинства так, як, на вашу думку, купається там ваша дитина. І терба зробити це якомога скоріше, інакше можна запізнитися на ціле життя.
— Б.П. Нікітін, педагог
Гра - це максимально вільна від будь-якого примусу діяльність, в якій дитина раніше всього вчиться керувати своєю поведінкою і регулювати її у відповідності з загальноприйнятими правилами та нормами.

Гра - найпривабливіша діяльність для дошкільнят і є першочерноговою в дошкільному віці.
Вартість
Пробне заняття
100
Разове відвідування
250
Абонемент на 4 заняття
Термін дії 1 місяць.
780
Абонемент на 8 занять
Термін дії 1 місяць.
1560
Відгуки наших відвідувачів:
Більше відгуків на нашій сторінці в Facebook
Чудове місце для раннього розвитку дитини. Заняття для малюків від 9 місяців дозволяють не тільки розвинути дитину, а й зрозуміти мамі інтереси та потреби своєї дитини. Ходимо і всім радимо:-)
Evgeniya Solnce
Чудеснейшее место! Замечательная атмосфера, внимательные педагоги, все сенсорные комнаты сделаны с душой и продуманы до мелочей! Ребёнок в восторге! Спасибо!
Мария Пархоменко
С удовольствием ходим на безумные мастер классы с дочкой! В эти выходные отпраздновали в сенсории день рождения! Спасибо Анечке и всем помощницам за внимание,заботу и безмерную любовь к детям!!!
Ми знаходимось:
м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 3-г (ЖК 4 сезони), 5 хв. від ст. м. Васильківська

тел.: +38 067 329 12 82
e-mail: multysensoria@gmail.com
Made on
Tilda