І. Правила відвідування групових занять
1.1. Перед початком кожного заняття необхідно зареєструватися у адміністратора, просто назвавши прізвище Вашої дитини.

1.2. Заняття проводяться відповідно до розкладу, з яким можна ознайомитися на нашому сайті або у адміністратора.

1.3. Приходити на заняття необхідно вчасно, бажано за 10-15 хвилин до початку, щоб Ви мали змогу спокійно перевдягти дитину і в гарному настрої провести час з Вашим малюком.

1.4. Миття рук перед відвідуванням розвиваючих зон МультиСенсорії є обов'язковим. Для цього ми забезпечили належні умови у вигляді дитячих умивальників.

1.5. Змінне взуття для дитини є обов'язковим. Батькам змінне взуття, продезінфіковане належним чином, надається. Прохання до батьків, користуватися тільки нашим змінним взуттям!

1.6. Діти відвідують заняття тільки у супроводі батьків (одного дорослого).

1.7. Групи комплектуються за віком, а також на основі індивідуальних знань та можливостей.

1.8. За рекомендацією педагога дитина може бути переведена до старшої/молодшої або просто іншої паралельної групи.

1.9. Для досягнення найкращих результатів від перебування в просторі та процесу розвитку/навчання дорослим, що супроводжують дітей під час заняття не рекомендується:

- користуватися мобільними телефонами;

- відволікатися на спілкування з іншими батьками.

Приділіть 100% увагу своїй дитині. Це унікальна нагода, без щохвилинних повсякденних турбот, для спілкування зі своїм малюком.

1.10. Дорослі та діти з ознаками ГРВІ (ОРЗ) та інших інфекційних захворювань до відвідування занять не допускаються.

1.11. Відповідальність за дитину на території МультиСенсорії несуть його батьки або довірена особа, яка супроводжує дитину.

1.12. На заняття не дозволяється заходити з їжею.

1.13. Не рекомендується приносити іграшки з дому – це допоможе уникнути конфліктів між дітьми в групі та не буде відволікати Вашу дитину.

1.14. Не залишайте своїх дітей без догляду на території МультиСенсорії.

1.15. Прохання бережно ставитися до майна центру, підтримувати чистоту та привчати до цього дітей.

1.16. Проводити фото –та відеозйомку на території центру дозволяється.
II. Оплата послуг
2.1. Оплата занять по абонементу має бути внесена до 5-го числа поточного місяця. У випадку не оплати абонемента до цієї дати, та неузгодження ситуації з адміністрацією центру, місце в групі не зберігається.

2.2. Час проведення разових та індивідуальних занять попередньо плануються з адміністратором. Оплата такого заняття має бути внесена до початку проведення заняття.

2.3. Вартість занять може бути змінена на розсуд адміністрації центру, про що адміністрація має поінформувати відвідувачів не пізніше ніж за два тижні до вступу в силу таких змін.

2.4. Абонемент діє протягом одного календарного місяця, згідно розкладу Вашої групи.

2.5. Пропущені заняття не переносяться на наступний місяць, але в той же час можуть бути відпрацьовані протягом 30 календарних днів, при умові, що пропуски були з поважних причин - хвороба, відпустка. Пропущені без поважних причин заняття не відпрацьовуються.

2.6. У разі якщо дитина не відвідує заняття більше ніж половину місяця (50% занять), ми зараховуємо батькам 50% залишку абонемента на наступний місяць, після надання документа підтверджуючого поважну причину відсутності на заняттях.
Made on
Tilda