Підготовка до школи
МультиСенсорія запрошує дітей від 4 до 6 років на заняття по підготовці до школи.
Заняття в нашому просторі проводяться для дітей в ігровій формі.

Тривалість заняття – 1 година.
Кількість занять регулюється бажанням батьків та дітей (2 або 3 рази на тиждень).
Чому гра важлива для дитини
у підготовці до школи?
Гра для дитини - це не тільки задоволення або радість, це світ, в якому вона живе, вчиться будувати взаємовідносини з іншими людьми.

З допомогою гри можна розвивати пам'ять, увагу, уяву, мислення - психічні функціі, необхідні для успішного навчання в школі та благополучної адаптації в новому дитячому колективі.
Дошкільний вік - це час, коли розвиваються мотивація, бажання щось робити, виражати себе, щось творити. Все це відбувається у власній активності дитини - у грі, малюванні, конструюванні, танцях, музиці, співах.
У грі ефективніше, ніж в інших видах діяльності, розвиваються всі психічні процеси.
Ігрова форма організації занять допомагає дітям легко включитися в пізнавальну діяльність, сприяє багатосторонньому розкриттю особистості, розвиває її здібності, згуртовує дітей на основі спільного інтересу.
Саме у грі проявляються різні сторони особистості дитини, задовольняються інтелектуальні та емоційні потреби, формується характер. Щоб ви не робили та до чого б не прагнули, пірніть у світ дитинства так, як, на вашу думку, купається там ваша дитина. І терба зробити це якомога скоріше, інакше можна запізнитися на ціле життя.
— Б.П. Нікітін, педагог
Гра - це максимально вільна від будь-якого примусу діяльність, в якій дитина раніше всього вчиться керувати своєю поведінкою і регулювати її у відповідності з загальноприйнятими правилами та нормами.

Гра - найпривабливіша діяльність для дошкільнят і є першочерноговою в дошкільному віці.
Made on
Tilda